GEZEN TİLKİ FELSEFESİ

Merhaba Web Sayfamızın değerli ziyaretçileri.
Tatil denildiği zaman aklınıza her şey dahil, ultra her şey dahil gibi kavramlar geliyorsa inanın şu an doğru yerde değilsiniz.
* Gezen Tilki endüstriyel tatil alışkanlıklarının çok ötesinde  felsefi bir doğa hareketidir. Bu bağlamda Gezen Tilki  insanları günlük yaşamın rutininden koparıp doğa ile buluşturma çabası içerisindedir.
* Gezen Tilki Ekolojik Dengeye saygılı, Tarih ve Doğa bilinci yüksek katılımcılar için bir buluşma noktasıdır.
* Gezen Tilki kalabalık ve yorgun destinasyonlardan, herkesin kitleler halinde hücum ettiği bölgelerden özenle kaçınır.
* Gezen Tilki daha kaliteli, daha konforlu bir tur  için  Trekking-Kültür  Turları katılımcı sayısını max. 18 kişi ile Kültür Turları Katılımcı sayısını ise max 24 kişi ile sınırlar. 

Sevgili Dostlar .

Bizler yapmış olduğumuz turları 2 ana başlık altında sunmaktayız ‘’ Kültür Turları’’ ve  ‘’ Trekking Kültür Turları ‘’ Gezen Tilki Kapalı Grup anlayışı ile çalıştığından web sayfamızda  tarihi önceden belirlenmiş kamuya açık Tur Programlarını göremeyeceksiniz. Ancak kapsama alanımıza giren turlar hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Dostlarınızla birlikte  veya Grup  halinde yapmayı düşündüğünüz yurt içi veya yurtdışı her türlü tur konusunda sizlerle istişari bağlamda  görüşmekten,  sizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmekten onur duyarız.

Bir Gezen Tilki Turunda görüşmek üzere sağlıcakla kalınız. 

Hoşgeldiniz!
Turlarımız hakkında Whatsapp üzeri bilgi alabilirsiniz.